Komentarze Komentarze

Szczurek: loteria - samochód za paragon

Autor Wiadomość
deon
Gość
2014-04-15 21:59:02
Ministerstwo finansów planuje uruchomienie w przyszłym roku loterii paragonowej - co miesiąc wśród osób odbierających paragony ma być losowany samochód osobowy - poinformował we wtorek na konferencji prasowej minister finansów Mateusz Szczurek.
więcej
Milik
Gość
2014-04-15 21:59:02
Szczurek zajmij się finansami państwa a nie loterią.
Totolotek już mamy!!!!!!!!!!!!!!!!
zyś
Gość
2014-04-15 21:59:08
Wszystko fajnie ale nie wyobrażam sobie czymać wszystkie paragony z miesiąca hehe troche by tego było :)
Zych
Gość
2014-04-16 08:55:30
"Chcielibyśmy promować postawę odbierania paragonów również formą premiowania, czy losowania w okresach miesięcznych nagród dla osób, które zarejestrują te paragony"
Już widzę rejestrację paragonów : Wyślij SMS na nr............z nazwą sklepu/firmy wraz z nr paragonu. Koszt SMS.........z Vat..............
Za chwilę zbierze się wielka komisja, która ustali jak wypełnić wykropkowane pola, ze szczególnym uwzględnieniem pola pn. "Koszt SMS"
Zajmijcie się tym do czego zostaliście powołani a nie loteriami fantowymi. Polska nie jest ramizą strażacką w której odbywa się zabawa na której organizuje się loterie!!!
ccna
Gość
2014-04-16 10:46:29
Pomysł fajny, ale stwierdzenia "Polska należy do krajów, w których podatki są niskie" oraz "Po części wynika to z [...] uchylania się od obywatelskiego obowiązku płacenia podatków" obrazują, że obecny minister jest równie lewy co poprzedni i chce nas tylko wydoić oferując w zamian ochłapy!
Marcin Frej
Gość
2014-04-16 21:15:53
Półtora miesiąca temu byłem ze swoim wspólnikiem w Ministerstwie Finansów, aby zaprezentować projekt ogólnopolskiej, wieloetapowej i wielopłaszczyznowej loterii paragonowej. Fakt ten potwierdza korespondencja mailowa z Ministerstwem oraz wizyta w Ministerstwie... chciałbym wierzyć, że jest to zbieg okoliczności, jednak bardziej prawdopodobnym jest fakt, że ktoś nas chce zrobić na szaro! Nie podoba mi się to i nie wzbdza zaufania do MF!

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?